Transformatie Centrum voor de Kunsten Spijkenisse

Specialisatie: Projecten

Opdrachtgever: Manhave Spijkenisse II B.V.

Locatie: Spijkenisse

Als onderdeel van de vernieuwing van de binnenstad wordt het Centrum voor de Kunsten in Spijkenisse gerenoveerd, uitgebreid en verduurzaamd. Al meer dan 40 jaar is het centrum een begrip in Spijkenisse en met deze uitbreiding blijft het behouden voor de gemeente Nissewaard. De gemeente Nissewaard, eigenaar Manhave, bouwbedrijf Van Waning en installatiebedrijf Airlet Continental hebben hun handtekeningen gezet onder de overeenkomst voor de renovatie, die naar verwachting na de zomer van 2025 wordt afgerond.

Uitbreiding

Het Centrum voor de Kunsten breidt uit met twee extra verdiepingen, waardoor het kunst- en cultuuraanbod verder kan groeien. Er komen oefenruimtes voor bandjes en het theater wordt vergroot voor kleinschalige optredens. Daarnaast biedt de uitbreiding ruimte voor diverse andere kunstvormen en nieuwe media.

Verbouwing

De faciliteiten worden gemoderniseerd en verduurzaamd. Dankzij de uitbreiding komt er horeca en worden er openbaar toegankelijke toiletten gerealiseerd. Het nieuwe ontwerp wordt transparanter door de toevoeging van extra ramen, terwijl het pand tegelijkertijd beter geïsoleerd wordt, zonnepanelen krijgt en volledig van het gas af gaat.

bron: Het Centrum voor de Kunsten in Spijkenisse wordt verbouwd… | Manhave

Deel dit bericht, kies een platform!

Een greep uit onze klanten

Referentieprojecten

  • Aanpassen bloemist unit

    Aanpassen bloemist unit

    Hoogvliet Beheer

    Voor Hoogvliet Beheer is in twee weken tijd een unit voor de bloemist in het winkelcentrum Forellendaal aangepast.

  • Transformatie Crystal House naar The Lobby

    Transformatie Crystal House naar The Lobby

    Manhave Vastgoed

    Aan de Kruiskade in Rotterdam wordt het huidige winkelgebouw Crystal House getransformeerd naar een nieuw complex met winkels en appartementen genaamd The Lobby.

  • Renovatie Marnix Gymnasium Rotterdam

    Renovatie Marnix Gymnasium Rotterdam

    CVO

    Vanwege de SUVIS regeling voor het verbeteren van de luchtkwaliteit in het gebouw zijn er ook bouwkundige aanpassingen nodig.

  • Verbouwing zolder RDM

    Verbouwing zolder RDM

    Havenbedrijf Rotterdam

    Voor het Havenbedrijf is de zolder van het gebouw aan de RDM campus verbouwd en klaargemaakt voor een huurder. Hierbij is ook inpandig een liftschacht gemaakt.