• Sanquin Bloedbank Breda

Realisatie Sanquin Bloedbank Breda

Specialisatie: Zorg en Onderhoud

Opdrachtgever: Stichting Sanquin Bloedvoorziening

Locatie: Boschstraat, Breda

Net buiten het centrum van Breda wordt 750 m2 vloeroppervlak ingericht voor de realisatie van een bloedbank voor het doneren van bloed. Hierbij wordt een nieuwe indeling gemaakt met personeelsruimtes, doktersruimtes en de stoelen voor de bloeddonatie.

De Pelikaan , het logo van Sanquin, verwijst naar de eeuwenoude legende van de kroeskop-pelikaan die haar eigen borst openpikte om haar hongerige jongen met haar bloed te voeden. De pelikaan staat symbool voor alle barmhartige en onbaatzuchtige donaties van de donors.

Deel dit bericht, kies een platform!

Een greep uit onze klanten

Referentieprojecten

  • Verbouwing Plus Supermarkt Doesburg Dordrecht

    Verbouwing Plus Supermarkt Doesburg Dordrecht

    Plus Retail B.V.

    De Plus supermarkt op het Vogelplein in Dordrecht is voor Plus Retail B.V. uitgebreid van 300 m2 naar 870 m2 en verbouwd.

  • Verbouwing Radiologie bunkers Erasmus MC

    Verbouwing Radiologie bunkers Erasmus MC

    Erasmus MC

    Voor de afdeling Radiotherapie van het Erasmus MC in Dordrecht worden 3 bunkers aangepast voor nieuwe apparatuur.

  • Herontwikkeling Stadhuisplein Rotterdam

    Herontwikkeling Stadhuisplein Rotterdam

    Leyten Bouwplanontwikkeling B.V.

    In het centrum van Rotterdam, aan het Stadhuisplein, is er een overvloed aan horecagelegenheden. Om de bovenliggende verdiepingen boven de horeca te benutten, is het noodzakelijk een nieuwe gevel te realiseren en de horeca uit te breiden met serres.

  • Vernieuwen keukens Sonneburgh

    Vernieuwen keukens Sonneburgh

    Hervormde Stichting Sonneburgh

    In dit verpleeghuis aan de Groene Kruisweg van de Hervormde Stichting Sonneburgh zijn op de 2 t/m de 5e etage de keukens vervangen en deze ruimtes opgeknapt.